Распоред одбране завршних радова

Основне студије

Јул, 2022.

Петак, 01. 07. 2022. у 12. 45 ч.

Кандидат:

           Кристина Николић 09/18

Ментор:

др Иван Јанковић, проф. струк. студ.

Чланови комисије:

др Емилија Поповић, проф.струк.студ.

др Бојана Николић,  проф. струк. студ.

 

 

Јун, 2022.

Среда, 29. 06. 2022. у 11. 00 ч.

Кандидат:

          Дајана Тодоровић 25/19

Ментор:

др Татјана Марковић, проф. струк. студ.

Чланови комисије:

др Валентина Костић

др Бојана Николић,  проф. струк. студ.

 

Специјалистичке струковне студије
Мастер струковне студије

Јул, 2022.

Понедељак, 04. 07. 2022. у 11. 00 ч.  

Кандидат:

           Јована Ћирић, М 07/19

Ментор:

др Љубиша Михајловић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Иван Стаменковић, проф. струк.студ.

др Мирјана Марковић, проф. струк. студ.

            Оливера Стефановић, представник ПУ

 

Среда, 06. 07. 2022. у 11. 00 ч.

Кандидат:

           Милица Миленковић, М 12/20

Ментор:

др Бојана Николић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Драгана Драгутиновић, проф. струк.студ.

др Јелена Вељковић Мекић, проф. струк. студ.

            Јелена Јањић, представник ПУ

 

Четвртак, 07. 07. 2022. у 11. 00 ч.

Кандидати:

          Ирена Стојковић, М 10/20

          Ана- Марија Василов М27/19       

          Марија Манић М 24/19

Ментор:

др Мирјана Станковић Ђорђевић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Данијела Видановић проф. струк.студ.

др Емилија Поповић, проф. струк. студ.

            Милкица Влатковић, представник ПУ

 

Петак, 08. 07. 2022. у 09. 30 ч.

Кандидат:

           Радмила  Станковић, М 35/20

Ментор:

др Бојана Николић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Драгана Драгутиновић, проф. струк.студ.

др Емилија Поповић, проф. струк. студ.

            Славица Антић, представник ПУ

 

Петак, 08. 07. 2022. у 10. 00 ч.

Кандидат:

           Тамара Ранђеловић, М 33/20

Ментор:

др Бојана Николић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Драгана Драгутиновић, проф. струк.студ.

др Емилија Поповић, проф. струк. студ.

            Славица Антић, представник ПУ

 

Петак, 08. 07. 2022. у 10. 30 ч.

Кандидат:

           Милица Јанковић, М 34/20

Ментор:

др Бојана Николић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Мирјана Станковић Ђорђевић, проф. струк.студ.

др Драгана Драгутиновић проф. струк. студ.

            Славица Антић, представник ПУ

 

Петак, 08. 07. 2022. у 10. 30 ч.

Кандидат:

          Маја Стоиљковић, М 20/20

Ментор:

др Бојана Николић, проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Драгана Драгутиновић, проф. струк.студ.

др Јелена Вељковић Мекић, проф. струк. студ.

            Славица Антић, представник ПУ

 

Петак, 08. 07. 2022. у 11. 30 ч.

Кандидат:

            Саша Алексић, М32/20

Ментор:

др Емилија Поповић, проф.струк.студ.

Чланови комисије:

            др Мирјана Станковић Ђорђевић, проф.струк.студ.

др Данијела Видановић, проф.струк.студ.

Милкица Влатковић, представник ПУ

 

Јун, 2022.

Среда, 29. 06. 2022. у 11. 30 ч.

Кандидат:

           Нела Манчев, М 29/20

Ментор:

др Татјана Марковић проф. струк.студ.

Чланови комисије:

др Валентина Костић, проф. струк.студ.

др Бојана Николић, проф. струк. студ.

            Јелена Јањић, представник ПУ